Contact opnemen

Heeft u een vraag, opmerking of suggestie stuur een e-mail.
Vul het onderstaande formulier in.

Meer informatie

Nederland

Papierbaan 16-22
9672 BH NL Winschoten

Postbus 137
NL – 9670 AC Winschoten

Tel: +31 597 47 17 40
Fax: +31 59741 36 99

M. Kloos (managing director)
info@lamico.nl

Nico Westerbrink: (Head office, sales and export)
nwesterbrink@lamico.nl

F. Huisman (key-accountmanager NL)
Tel: +31 (0)6 5464 06 69
fhuisman@lamico.nl

Leonie Koekoek (Logistics and sales support)
l.koekoek@lamico.nl

België / Frankrijk / Luxemburg

Marcus Kloos
mkloos@lamico.nl
tel. +31/653212815

Scandinavië

F. Nielsen
Tel: +47 (0) 90 84 62 68
frits.nielsen@woodhouse.no

Engeland

D. Pereira
Tel: +44 (0) 7785 224666
dexter@gillandrobinson.co.uk

Engeland, Schotland en Wales

Nigel Thompson
Mourne Timber Solutions
nigel@mournetimber.com
Tel: +44(0)7593556914

Ierland

Seamus Sands
Mourne Timber Solutions
seamus@mournetimber.com
Tel : +44(0)7585600711

Zwitserland/ Oostenrijk

Holzagentur Michaela Bahle-Schmid
Michaela Bahle-Schmid
Bahleweg 12
D-86825 Bad Wörishofen
Tel: +49/8247 5220
Fax: +49/8247 998721
mobil: +49/171 5169301
bahle-schmid@t-online.de